Můj účet

K tipování musíte být přihlášen(a). Prosím přihlašte se zde.

Tipovací soutěž s Fortunou

Vyhrajte ceny v hodnotě 10.000 Kč měsíčně v soutěži pořádané ve spolupráci serveru TenisPortál.cz a sázkové kanceláře Fortuna! Nejlépe tipujících 6 hráčů, kteří splní podmínky pro vyplacení cen, získává nárok na kredit u Fortuny ve výši až 3.000 Kč v závislosti na konečném pořadí v soutěži.

1. místo
3000 Kč
2.–3. místo
2000 Kč
4.–6. místo
1000 Kč

Soutěž probíhá celou tenisovou sezonu na měsíční etapy. Na začátku každého kalendářního měsíce získáte 1.000 soutěžních bodů a vaším úkolem bude co nejvíce je rozmnožit sázkami na tenisové zápasy, přičemž maximální výše sázek je závislá na výši kursu. Nárok na hodnotné ceny mají pouze uživatelé, kteří mají účet u Fortuny. A o co se hraje? Každý měsíc získá nejlepší soutěžící kredit u Fortuny v hodnotě 3.000 Kč, další dva v pořadí vyhrají 2.000 korun u Fortuny a soutěžící, kteří se umístí na 4.-6. místě, získají 1.000 Kč.

Podrobná pravidla

  • 1) V soutěži s Fortunou se tipují výsledky tenisových utkání. Soutěž trvá obvykle jeden kalendářní měsíc, v některých případech může trvat i kratší či delší dobu.
  • 2) Každý soutěžící se může zúčastnit pouze pod jedním uživatelským jménem. V případě, že bude soutěžit pod více uživatelskými jmény a získá nárok na cenu, nebude mu vyplacena.
  • 3) Soutěže se mohou účastnit uživatelé s registrovaným účtem u české Fortuny.
  • 4) Soutěž je vyhodnocena po skončení kalendářního měsíce, kdy je pořadatelem sestaveno pořadí hráčů podle stavu bodového konta. Vyhrává soutěžící, který získá nejvíc bodů. U hráčů se stejným počtem bodů rozhodne na konci měsíce vyšší počet správně uhodnutých zápasů. Posledním případným kritériem pro stanovení pořadí je los.
  • 5) Nárok na ceny má 6 nejlepších soutěžících v každém měsíci. Ceny se rozdělují takto:
    1. místo - 3.000 Kč, 2. - 3. místo - 2.000 Kč, 4. - 6. místo - 1.000 Kč
  • 6) Účast v soutěži je podmíněna uvedením uživatelského jména u sponzora soutěže, jímž je Fortuna. Nemáte-li ještě uživatelské jméno u Fortuny, můžete se zaregistrovat ZDE.
  • 7) Hráči, kteří se v daném měsíci umístili do 6. místa a mají tudíž nárok na cenu, o sobě nemusí dávat vědět. Po skončení soutěže (na začátku dalšího měsíce) předá TenisPortál.cz uživatelská jména vítězů cen zástupci Fortuny; ten připíše kredity na sázková konta do jednoho týdne.
  • 8) Sázka se považuje za platnou, jakmile je odehraný první míček utkání. Neodehraný nebo odložený zápas nebude při vyhodnocování úspěšnosti započítáván. V případě komplikací a v případech nepopsaných těmito pravidly se vyhodnocování řídí rozhodnutím provozovatele.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist