Tenisové zprávy - Stalo se...

Jak Djokovič dobyl US Open. Úsporný režim, obrat proti krajanovi i rady Kobeho Bryanta

12. 9.
Stalo se...
11 komentářů

Další články

Na US Open došla nejdál Muchová. Djokovič dorovnal další rekord, Gauffová už v 19 letech poprvé ovládla grandslam

Co přinesl letošní ročník závěrečného grandslamu sezony US Open? Kdo posbíral jednotlivé trofeje? Jak si ve Flushing Meadows vedli čeští zástupci a jak dopadli nasazení hráči? Kdo se postaral o největší překvapení? Které zápasy byly nejdelší a kdo prohrál nejrychleji?

Fantastický Wimbledon! Vondroušová, Strýcová... Češi posbírali čtyři trofeje

Co přinesl letošní ročník Wimbledonu? Kdo posbíral jednotlivé trofeje? Jak si ve slavném All England Clubu vedli čeští zástupci a jak dopadli nasazení hráči? Kdo se postaral o největší překvapení? Které zápasy byly nejdelší a kdo prohrál nejrychleji?

Jak Vondroušová ovládla slavný Wimbledon: Přetahovaná s krajankou i otočka pod zataženou střechou

Nikdy dřív se ve Wimbledonu nedostala dál než do druhého kola, teď Markéta Vondroušová (24) zdvihla nad hlavu slavnou trofej Venus Rosewater jako první nenasazená tenistka v historii otevřené éry. Na trávě v Londýně ztratila v sedmi zápasech jen dva sety a díky fantastickému úspěchu se poprvé v kariéře posune do první desítky světového žebříčku.

Jak Siniaková v Bad Homburgu vyhrála slona. Oblíbené lázně ji znovu potěšily

Kateřina Siniaková (27) v sobotu zapsala do deníku svých úspěchů čtvrtý singlový triumf na okruhu WTA. Možná nejméně očekávaný, na trávě v Bad Homburgu totiž hrála jako nenasazená a po dlouhém období bez vítězství.

Nikoho nepouštějte ven! Před 50 lety vznikla Ženská tenisová asociace

Už půl století zastřešuje ženský tenis organizace WTA. Zejména díky ní mají tenistky na grandslamových turnajích stejné odměny jako muži. Vše začalo první letní den roku 1973. Sled událostí před wimbledonským turnajem, který toho roku mezi muži ovládl Jan Kodeš (77), zcela změnil svět ženského tenisu.

Kyrgiosovo přiznání: Uvažoval jsem o sebevraždě. Z Wimbledonu jel do psychiatrické léčebny

Tenisový rebel Nick Kyrgios (28) přiznal, že v roce 2019 byl po vyřazení ve Wimbledonu přijat do psychiatrické léčebny. V Londýně uvažoval o sebevraždě a prozradil i to, proč jeho ruku zdobil bílý rukáv, který se stal na nějaký čas jeho značkou.

French Open: Muchová těsně prohrála první grandslamové finále, Djokovič slavil rekordní triumf

Co přinesl letošní ročník French Open? Kdo posbíral jednotlivé trofeje? Jak si v areálu Rolanda Garrose napříč různými soutěžemi vedli čeští zástupci a jak dopadli nasazení hráči? Kdo se postaral o největší překvapení? Které zápasy byly nejdelší a kdo prohrál nejrychleji?

Australian Open: Djokovič vyrovnal rekord, Sabalenková dosáhla na první grandslamový titul

Co přinesl letošní ročník Australian Open? Kdo posbíral jednotlivé trofeje? Jak si v Melbourne Parku napříč různými soutěžemi vedli čeští zástupci a jak dopadli nasazení hráči? Kdo se postaral o největší překvapení? Které zápasy byly nejdelší a kdo prohrál nejrychleji?

Letošní rok na ATP, část IV. Djokovič pošesté ovládl Turnaj mistrů a vyrovnal rekord Federera

Novak Djokovič pošesté v kariéře ovládl prestižní Turnaj mistrů, na akci pro osm nejlepších tenistů sezony kraloval po dlouhých sedmi letech a šestou trofejí vyrovnal rekord Rogera Federera. Navíc si odvezl nejvyšší jednorázovou odměnu v historii bílého sportu. Pod střechou exceloval také Holger Rune, právě on jako jediný našel recept na Djokoviče na halových akcích ATP.

Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Jste-li již zaregistrován, přihlašte se vyplněním svého loginu a hesla vpravo nahoře na stránce.

Registrace nového uživatele
TOPlist