Futures 2013
skreč

Zprávy

Berrettini na alpské antuce neprohrál už 18 setů v řadě, o titul z Kitzbühelu se utká s Gastonem

ATP KITZBÜHEL - Matteo Berrettini po triumfu ve švýcarském Gstaadu pokračuje na vítězné vlně i na dalším antukovém turnaji ATP 250 v alpském středisku v rakouském Kitzbühelu. Německého finalistu z roku 2020 Yannicka Hanfmanna porazil dvakrát 6:4 a svou neporazitelnost prodloužil již na 9 zápasů a 18 setů. O druhý titul během dvou týdnů se osmadvacetiletý Ital utká s Francouzem Hugem Gastonem, nebo Facundem Díazem Acostou z Argentiny.

Berrettini dobyl oblíbenou antuku v horském Gstaadu. Tam, kde v roce 2018 slavil první trofej

ATP GSTAAD - Matteo Berrettini (28) vyhrál antukový turnaj ATP 250 ve švýcarském Gstaadu, kde v roce 2018 slavil svůj premiérový triumf na hlavním okruhu a také třetí účast zakončil finálovým duelem. V deštěm přerušeném souboji o titul italský tenista deklasoval 6:3, 6:1 Francouze Quentina Halyse (27), který hrál finále poprvé v kariéře.

Berrettiniho oblíbený horský Gstaad. Šest let po prvním triumfu tam poprvé našel i recept na Tsitsipase

ATP GSTAAD - Před šesti lety ve švýcarském Gstaadu slavil svůj premiérový triumf na okruhu ATP, letos Matteo Berrettini (28) na stejném místě až na pátý pokus porazil Stefanose Tsitsipase (25). Italský tenista zvítězil nad nejvýše nasazeným Řekem bez ztráty podání 7:6, 7:5 a také svůj třetí start ve třítisícovém městečku v nadmořské výšce 1050 metrů proměnil v postup do finále. V něj přetavil již čtvrtý z osmi letošních turnajů, o titul se italský šampion z roku 2018 utká s Francouzem Quentinem Halysem (27).